Saturday, 19 October 2013

2 w 1, czyli wesoły wieżowiec PDH i konkurs :)

Miłośnicy wesołego chichotu ze wszystkich stron świata łączcie się :) 

W ramach propagowania dobrego humoru zachęcam do wzięcia udziału w solidarnej akcji Partii Dobrego Humoru, w skrócie PDH. Partia podaje codzienny zastrzyk endorfin i "odponurza" wiecznie marudzących. Chcesz włączyć się do zabawy? To proste. By zostać członkiem PDH należy postawić wesoły wieżowiec :) Wystarczy ściągnąć szablon z internetu, skleić i zrobić zdjęcie wieżowca wraz ze znanym budynkiem w Twoim mieście w Polsce lub zabrać go ze sobą na wakacje, a następnie wysłać zdjęcie e-mailem do szefa Partii Dobrego Humoru – Szczepana Sadurskiego na adres sadurski@onet.pl. Pierwszą papierową budowlę będącą symbolem partii postawił w Nowym Jorku sam prezes. Pomysł ten tak spodobał się innym, że wkrótce wesołe wieżowce zaczęły wyrastać z każdego miejsca na Ziemi. Już teraz jest ich ponad 170; stanęły m.in w Sydney, Limie, Santiago, New Delhi, Rzymie, Moskwie, Frankfurcie, Manchesterze, Oslo, Budapeszcie, wczoraj w Betlejem, a dziś w Leicester!












Prześlij zdjęcie, a wkrótce pocztą otrzymasz legitymację członka partii oraz tytuł ojca chrzestnego / matki chrzestnej najmniejszego wieżowca na świecie :)

Śmiech to zdrowie. Włącz się do zabawy już dziś! Więcej szczegółów na http://www.sadurski.com/Partia%20DH/wiezowce-partia-dobrego-humoru.htm.

Gorąco zapraszam również do wzięcia udziału w konkursie ogłoszonym przez Muzeum Emigracji w Gdyni. Konkurs nosi tytuł "Poznaj się na rodaku", a jego patronem jest Paweł Edmund Strzelecki -  pierwszy Polak, który odbył samotną podróż naukową dookoła świata. 

Cytując Muzeum Emigracji, poza Polską żyje blisko 20 milionów osób polskiego pochodzenia. Nietrudno więc natknąć się na rodaka będąc w Peru, Francji, Chinach czy Norwegii. Bohaterowie tych historii są wszędzie. Jeśli jesteś świadkiem poruszającej, zabawnej lub inspirującej historii Polaka na emigracji, opowiedz o tym. Pełny opis konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie Muzeum Emigracji w Gdyni: http://muzeumemigracji.pl/nagroda-strzeleckiego/.

Konkurs jest otwarty, formularze zgłoszeniowe należy przesyłać do 10 stycznia 2014. Na autora najciekawszej relacji filmowej lub fotograficznej czeka nagroda pieniężna w wysokości 5,000zł. Pełny regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie Muzeum Emigracji (nawiasem mówiąc całkiem przyjemna lektura): http://muzeumemigracji.pl/wp-content/uploads/2013/08/REGULAMIN-NAGRODY-STRZELECKIEGO.pdf

Jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Trzymam kciuki. Sama też zabieram się do dzieła! 

No comments:

Post a Comment